Menu

Nur Fettahoğlu’na ‘iyi ki’ dedirten proje!


Televizyongazetesi.com/Detay – Dizi, sinema ve tiyatro oyunlarıyla herkesin beğenisini kazanan üç başarılı oyuncu bu kez farklı bir projede buluştu. Kasım ayında final yapan Babil dizisi ile ekrana gelen Nur Fettahoğlu bir süre dinleniyordu. Evde kızı Elisa ile vakit geçiren oyuncu, bu kez Zorlu PSM Youtube kanalında yayınlanan bir projeyle dikkat çekti.

Şükran Ovalı ve Başak Daşman ile birlikte Anton Çehov'un ünlü eseri Üç Kızkardeş'te oynayan Fettahoğlu, bu dikkat çekici tiyatro oyunu için Instagram'da katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Zorlu PSM prodüksiyonu ve Based Istanbul'un kreatif prodüksiyonuyla hayata geçen Dijital Sahne'nin yeni oyunu da seyircilerden tepki aldı.

3 günde 80 bine yakın izlenme oranına sahip oyunu yöneten İbrahim Çiçek ile Fettahoğlu, rol arkadaşları ve emeği geçenlere tek tek teşekkür etti.

Çehov'un sosyal çevrenin ve boğucu taşralı yaşamın eleştirilerini ele aldığı "Üç Kızkardeş", Dijital Sahne dizisi kapsamında yepyeni bir anlam üretimiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Oyunla ilgili detaylar şu şekildedir:

"Üç Kızkardeş", geleceğe dair umutların kırsal yaşamın gerçekliğiyle örtüştüğü, beklentilerin acı gerçekliğinden gelen umut ve çaresizlik arasındaki ince çizgiyi yansıtıyor. Godot'un Moskova'ya gitmesini beklerken, yaşamak zorunda oldukları hayatın kolları arasında kıvranan kardeşler, Çehov'un oyunundan gerçekçi karamsarlıkla harmanlanan bir bölüm, kendi kişiliğimizi kucaklamanın o zamandan beri inşa edilen duvarlara vurduğu noktaya değiniyor. doğum, Başak Daşman, Nur Fettahoğlu ve Şükran Ovalı. Çene bırakan oyunculuğu ile cesur bir uyarlama olarak karşımıza çıkıyor.

"Tüm deneyimlerimizle hayata ikinci kez başlama şansımız olsaydı, nasıl bir yaşam yaşamayı seçerdik?" Soruyu ele alan "Üç Kızkardeş" bölümü Zorlu PSM YouTube kanalında yer alıyor.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments