Oje Lekesi Nasıl Çıkar ?

oje lekesi nasil cikar
Kategori: İp Uçları
Haziran 23 2021
: 1095

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ?

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ? Sorusunu düşündüğünüzde, bir kuaföre gitmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ama gerçekte, yapmıyorsun. Oje lekelerini nasıl çıkaracağınızı öğrenmek istiyorsanız, başka şeylere para ve zaman harcamadan evde kendiniz yapabilirsiniz. Peki halıdan oje nasıl çıkar? Şaşırmış olabilirsiniz.

 

Oje Lekesi Nasıl Çıkar Çözüm Yolları 1

Tırnaklarınızı parlatmak için birçok farklı ürün çeşidi vardır. Bazıları diğerlerinden daha etkili çalışır. Bazılarının farklı kullanım talimatları vardır ve diğerleri tamamen kafa karıştırıcıdır! İnternette bulduğum bir oje çıkarıcı işe yaradı ama durulandıktan sonra tırnaklarımda garip bir sarı renk bıraktı. Bana iyi geliyormuş gibi görünse de bir daha kullanmayacağım.

Oje lekesi nasıl çıkar” diye mağazalardan satın aldığınız ürünlerin çoğu pek etkili değil. Çalışacaklar, ama kaldırmıyorlar. Tırnaklarınızı temiz ve cilalı gösterebilirler ama başka bir şey değil. Bunun nedeni, bu cilaların bazılarının tırnaklarınızın altında kalan kiri ve yağı temizlemesi gerektiğidir. Temizleyiciler, aslında tırnağın dibine kadar ulaşamayan maddeler içerir.

Çıkartma Yolları 2

Bu tür ojeleri çıkarmak için alabileceğiniz en iyi ürün amonyak veya boraks gibi aktif maddeler içeren ürünlerdir. Bu bileşenler, cila ile tırnağın kütikül tabakası arasındaki bağları parçalayacaktır. Ayrıca ürünü uygularken ellerinize pamuklu çorap giyerek cilanın çıkarılmasını kolaylaştırırlar.

Çorap giymek istemiyorsanız, ellerinizi biraz limonlu ılık suda birkaç dakika bekletmeyi de deneyebilirsiniz. Bunu yapmanın ne kadar kolay olduğuna ve oje lekesini çıkarmada ne kadar etkili olduğuna şaşıracaksınız. Bu sorundan kurtulmanın bir başka yolu da cildinize nüfuz eden ve cilaya nüfuz edebilen alkol bazlı bir ürün kullanmaktır. Sadece çok sert fırçalamadığınızdan emin olun.

Öje Çıkartma Yolları 3

Bu tür bir sorunu gidermek için başka bir seçeneğiniz de bir kuaföre gidip tırnaklarınızı oje çıkarıcıya batırmak. Bir çeşit özel deterjan kullanacaklar ve bir çeşit sıvı ampulle karıştıracaklar. Tüm karışım daha sonra tırnaklarınıza uygulanacaktır. Çözelti tırnaklarınızdan aşağıya inerken yaklaşık on beş dakika hareketsiz kalmanız gerekecek. Parmaklarınızı ve ayak parmaklarınızı hareket ettirmeye ve solüsyonu tırnaklarınıza sürmeye devam edin. Sonunda lekeyi çıkaracaksınız. Ayrıca Ahşap Ev Fiyatları konumuza burdan bakabilirsiniz. Yada lol bebek ler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Oje lekelerini çıkarmak için sahip olduğunuz üçüncü seçeneğe jel manikürü denir. Yaptığınız şey bir kuaför salonuna veya hatta yerel eczanenize gidip tırnak tipinize uygun bir jel almak. Genellikle oldukça ucuz olacak ve akrilik jel içeriyor. Jeli tırnaklarınıza uyguladıktan sonra, sadece tırnaklarınıza sürün ve yaklaşık yirmi dakika bekletin. Jel cilayı tırnaklarınıza uygulamadan önce bu adımı iki kez daha tekrarlamak isteyeceksiniz.

Oje Lekesi Nasıl Çıkar Tavsiyesi

Daha önce de belirtildiği gibi, bu seçeneklerle ilgili en iyi şey, çok paraya mal olmamalarıdır. Hatta bazıları eczanelerde yaklaşık elli dolara satılıyor. Bu nedenle, oje lekesini tırnaklarınızdan nasıl çıkaracağınızı öğrenmek istiyorsanız, bu seçeneklerden herhangi birini düşünün. Hepsi ucuzdur ve oldukça iyi çalışırlar.

Best Kadın

Blogger