Menu

Ozan Dolunay ile Hazal Subaşı, Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’nın Aynen Aynen’ine rakip oluyor!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Çukur dizisinin bir önceki bölümünden ayrılan Nehir karakterine hayat veren Hazal Subaşı, bu projeye henüz veda etmiş ve bir başka diziyle anlaşması ortaya çıkmıştır. Yıl başında yayın hayatına başlayan Gain adlı dijital platform için hazırlık aşamasındaki yeni dizide Hazal Subaşı farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkacak.

Çukur dizisinden ayrılması nedeniyle hayranları tarafından çok üzülen oyuncu, İyi Günler Kötü Gün adlı Star TV dizisinin kısa süresiyle şanssız kalan Ozan Dolunay oldu. Acımasız İstanbul dizisi ile çıkış yapan oyuncu, 2021 yılında Hazal Subaşı ile partner olarak yeni bir rolle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin adı Bizi Ayıran Çizgi olarak belirlendi. İki kişilik bir aşk hikayesinin anlatıldığı proje, BluTV'de 5. sezonda yayınlanan Exactly Exactly adlı diziye benzerliğiyle de dikkat çekecek.

Aynen'de Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya farklı bir aşk hikayesiyle seyirci karşısına çıkıyor. Hazal Subaşı – Ozan Dolunay, 15-20 dakikada çekilecek iki kişilik bir aşk hikayesinde buluşacak.

Toplamda 5 bölüm çekmesi planlanan mini dizinin senaryosu Tolga Afşin Kaya'ya ait. Dizi için ekibin çekimlerine Şubat ayında başlaması bekleniyor.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments