Menu

Payitaht Abdülhamid 95. yeni bölüm fragmanı izle; Halil Halid’in ölüm emri verildi!


TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicilerini cuma akşamları ekrana kilitleyen dönem serisi Payitaht Abdülhamid, doksan beş bölüm ile ekrana geliyor. ES Film tarafından hazırlanan, merakla beklenen ve merakla beklenen bir dizi olan Payitaht Abdülhamid ilk, yeni bölümün ilk bölümünü yayınladı.

Bülent İnal, Özlem Konker, Selen Öztürk, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Hakan Boyav dizinin hayranları. 95 Kasım’da 8 Kasım Cuma’da yayınlanacak olan en önemli gelişme, Abdulhamid’in Halil Halid’e ölümünü emretmesidir. Halil Khalid, katili hain ilan etmek için… 95. fragman videosunu izleyebilirsiniz.

1 Kasım Cuma günü yayınlanan Payitaht Abdülhamid serisinin 94. bölümünde neler oldu?

Abdulhamid, kimyasal silah satan bir tüccarı tutukladı. Zalman, savaşın ayak izlerini başkente yansıtmak için acımasız bir plan yapıyor. Tüccarın serbest bırakılması için İngiliz büyükelçisini saraya gönderdi. Böylece, Osmanlılar ve İngilizlerle karşılaşacak, sonra da tüccarın serbest bırakılması için Payitaht'taki kimyasal bombaları patlatacak ve sonunda beklediği savaşı başlatacaktı. Üç varil barut tozu sokaklarda dolaşmaya başladı. Ahmet Paşa onları takip ediyor. Ama bulduğu variller kimyasal olmayan kayrak tozu. Tehlike, Payitaht sokaklarındadır.

Joris, Robina'nın kızını almak için geri döndü. Çocuk Darülhayrı Ali'de. Ve onu almak için Halil Halid'in iznine ihtiyacı var. Halil Khalid'i hapseder ve alırlar. Halil Khalid’in erkekleri okula gitmeyi kesti. Silahlar birbirine dönükken, çok yakın küçük çocuklar var.

Nureddin haremde vebaya yakalandığında kıyamet kopar. Cemile, Bidar'ı büyük bir öfkeyle suçluyor. Naime'nin kapalı olduğu bodrum katında, olayların düşündüğünden daha büyük olduğunun farkında ve Bidar Sultan ile yapılan misyonun ardındaki ismi araştırmaya devam ediyor. Bu arada, veba salgını tüm harem tavasını çevreliyor Panik bir atmosfer var.
Abdülhamid ve Bidar, Payitaht'ta veba vakası olmadığını öğrendiler, mikropların kasten saraya sokulduklarının farkına vardılar …

İnstagram'daki haberleri takip edin -> @tvdizianaliz

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir