Menu

Pazar dizileri gözden düşüyor; Kefaret, Arıza, Hercai ve Menajerimi Ara düşüş trendinde!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pazar akşamları rekabet çok yoğun. 7 Mart itibarıyla TRT1'in Organizasyon dizisi gelince diğer yapımlar da olumsuz etkilenecek. Bu haftanın sonuçları da dizinin güç kaybettiğini gösteriyor.

Fox TV'de Redemption, Show TV'de Fault, ATV'de Hercai ve Star TV'de Search My Manager yarışında ilginç sonuçlar var. Bu arada TRT1'in Pişmanlık dizisinin reytinglerinin düşük kaldığını ve bu haftadan itibaren Perşembe akşamları yayınlanacağını hatırlatalım. Peki dün gece ne oldu? Derecelendirme sonuçları nasıl ortaya çıktı?

Pazar akşamı yayınlanan tüm dizilerde düşüş yaşandı. AB grubunun en çok izlenen dizisi Menajerim Ara oldu. Ancak seri toplamda ve ABC1 gruplarında üç katına düştü ve alarm zillerini çalmaya başladı.

Atv'nin Hercai serisi toplamda 4 olmasına rağmen AB'de 1'lere geriledi ve ABC1'de 2'lik oranlara ulaşmayı başardı. Yani Hercai'de ATV adına karar zamanı yaklaşıyor.

Pazar akşamlarının iki önemli dizisi Arıza ve Kefaret arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Her iki seride de bir miktar düşüş oldu. Kefaret tüm kategorilerde Arıza'dan daha iyi sonuçlar elde etti. Redemption, toplamda ve ABC1 gruplarında günün en çok izlenen dizisi.

Başarısızlık ise toplamda 5 oranlarında olmasına rağmen AB ve ABC1'de 5 oranlarında gerçekleşti. Arıza'nın tüm kategorilerde ilk 10 program arasında olduğunu hatırlatalım.

İşte 28 Şubat Pazar günü reytinglerde en iyi 10 programın listesi:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments