Menu

Red Velvet’den Yeri, Oyunculuk İçin Yeni Bir Tutkuya Sahip Olduğunu ve Bir Sonraki Adımda Denemek İstediği Projesini Açıklıyor


Red Velvet’in büyüleyici maknae Yeri geçtiğimiz günlerde Arena Homme Plus ile ilginç bir röportajda ortaya çıktı!

Bildiğimiz gibi Yeri birçok yetenekle dolu, bu yüzden röportajında ​​oyunculuk tutkusu ve gelecekte daha fazlasını yapma arzusu hakkında konuşması şaşırtıcı değildi!

Röportajının yanı sıra, Yunan Mitolojisindeki Cupid Eros'un (Cupid) eşi Psyche konseptini içeren çarpıcı fotoğraflar çekti.

Yeri, oyunculuk kariyerinden bahsetmeden önce hobileri ve en büyük tutkuları hakkında bazı bilgiler paylaştı!

Fotoğraf çekmeyi ve fotoğraf çekilmeyi seviyorum, bu yüzden bu fotoğraf çekiminde çok eğlendim. Sanatsal kısımlar içimdeki özlemimi tatmin etti. Her zaman kendimi dinlemeye çalıştım. Kendimi düzgün görmek istiyorum. Bence mutluluk kendini anlamaktan, inançtan ve kendine güvenmekten geliyor.

– Yer

Yeri kesinlikle iyimser bir birey ve açıkça harika bir zihniyete sahip! Bu içsel güven aynı zamanda oyunculuk kariyerine daha fazla dalmak istemesine neden oluyor gibi görünüyor.

Yeri haberi olmayanlar için kısa süre önce yakında çıkacak olan Mint Condition tvN'in Drama Özel Sahnesi'ne katıldı. Bu, onun ilk oyunculuk deneyimiydi ve hayranlar bu parlak idolü ekranda görmekten heyecan duyuyorlar! Yeri, karakterinin arkasındaki bazı detayları bile ortaya çıkardı.

İlginç bir hemşireyi oynuyorum. Soğuk havada çekim yapmamıza rağmen eğlendim ve çok çalıştım. Gelecekte oyunculuğa devam etmek istiyorum. Tamamen farklı bir yanımı göstermenin eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Bana bir rol teklif edersem, ne olursa olsun çok çalışacağım! Bu resimdeki konsept gibi harika bir proje denemek istiyorum.

– Yer

Hepimiz Yeri'yi oyuncu olarak göreceğimizi öngörmüştük ve onu gelecekte daha birçok oyunculuk projesinde görmeyi umuyoruz!

Kaynak: Koreaboo

K-Magazine haber kategorisi, Güney Kore'deki tüm dergi içeriği haberlerinin yer aldığı ana tabloid haber kategorisidir.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments