Menu

Reeve Carney, Jeff Buckley’ye Odaklanan Biyografi Filminin Başrolünü ÜstlenecekTrajik bir kazada erken yaşta ölen müzisyen Jeff Buckley yeni bir biyografinin konusu. Reeve Carney, Orian Williams'ın yöneteceği filmde Buckley'e hayat verecek.

Jeff buckleyParlak kariyerinde emin adımlarla ilerlerken 1997'de trajik bir kazada öldü. Talihsiz olay nedeniyle ikinci albümü hiç bitmemiş olsa da ilk albümü ile yıllarca dinlendi ve hayranları tarafından hatırlanmaya devam etti. Şimdi müzisyenin hayatı Orian Williams yönü altında büyük ekrana geçecektir.

Jeff Buckley'i filmde canlandırmak için Reeve carney ile anlaşıldı. Williams'ın yöneteceği biyografik üretim Buradaki herkes seni istiyor İsmi ile izleyicilere sunulacaktır. Buckley'in kariyerindeki yükselişinden hayatını kaybettiği trajik kazaya kadar müzisyenin hayatı ekranlara yansıyacak. Hayranların potansiyel endişesi, filmin yapım sürecinde Buckley'nin annesine yardım edileceğini tahmin ediyordu.

Mary Guibert Annesinden Jeff Buckley Biyografisine Yardım

Williams, Buckley'in hikayesine dayanacak filmin yönetmen koltuğunda oturmaktan onur duyduğunu söyledi. Ayrıca bu projede verdikleri destek ve işbirliğinden dolayı Mary, Alison ve Zirveye minnettar olduğunu ekledi. Ayrıca Dionne JonesYazılacak senaryoya ve Reeve Carney'nin oyunculuk yeteneklerine güvendiğini belirtti.

Buckley'in annesi Meryem Guibert "Bu yapım, Jeff'in hikayesine sadık kalacağına söz verebileceğim tek resmi dramatizasyon olacak." Çok şükür, tüm doğru katılımcıları bir araya getirme kararlılığım mümkün olan en iyi şekilde sona ermek üzere. "Dedi.

Film Williams & # 39; Geçmişte Shadow of the Vampire, Control ve England is Mine gibi birçok filmin yapımcılığını üstlenen ilk yönetmenlik deneyimi.

Carney geçmişte Snow Falling on Cedars ve Penny Dreadful gibi yapımlarda rol almıştır. Aynı zamanda bir şarkıcıdır.

Kaynak: Oynatma Listesi

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments