Menu

Reytingler düşüyor, Son Yaz’ın heyecanı artıyor, destek şart!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçen Yaz dizisi Cuma akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanmakta ve çok başarılı bir hikaye ve oyunculuk performansları ile devam etmektedir. Serinin akış hızı & # 39; hikaye aynı zamanda izleyiciyi de mutlu ediyor. Tek sorun, ilk haftalarda gelen iyi notların yavaş yavaş düşmesidir.

Başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı dizinin 7. bölümünün ilk fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde büyük bir heyecanla karşılaşacaksınız. Akgün, Yağmur'un başına bir şey gelmemesi için çok mücadele edecektir. Kendisinden isteneni yapacak mı yoksa direnecek mi? Akgün'ün kararı belirleyici olacak.

Yağmur tehdit altında. Her şeyden habersiz, Akgün'ün kendisini kurtarmak için yaptıklarından habersiz Yağmur, büyük bir tehlikenin ortasındadır. Dizinin hayranları yeni bölümde Yağmur'a ne olacağını şimdiden merak etmişti.

Canan ve Selim boşanır… Selim bundan muzdariptir. Canan ise boşanmış kadın olmanın baskılarıyla yüzleşmeye başlayacak. Geçen Yaz dizisinin ilk 6 bölümü çok iyi ilerledi. Dizinin en önemli avantajlarından biri gerçekçi bir hikaye olması ve olayların gerçekçi bir çizgide akmasıdır.

Ancak, derecelendirmelerin de iyileşmesi gerekir. Fox TV, performansı düşük olan bir diziyi yayından kaldırmaktan çekinmeyen bir kanaldır. Sonuç olarak izleyenlerin ekrana gelmesi ve The Last Summer dizisi için reytingleri yükseltmesi çok önemli bir adım olacak.

İşte 12 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak olan Geçen Yaz 7. yeni bölümünün ilk fragmanı:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments