Menu

Reytingleri düşen Hercai dizisiyle ilgili çok önemli bir karar alındı!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pazar akşamları seyirci ile buluşan Hercai dizisi üçüncü sezonuyla ATV ekranlarında devam ediyor. Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün başrollerini paylaştığı dizinin hikayesi daha da zorlaşmaya başladı. Ancak senaristlerin çabalarıyla her hafta heyecan verici yeni bölümler sergileniyor.

Miran ve Reyyan'ın hikayesinde önemli gelişmeler yaşanırken dizinin yan karakterleri de güçlü performanslarıyla Hercai'ye destek oluyor. Ancak 3. sezon ve günün değişikliğiyle oraya giden izleyiciler de dizi için olumsuz bir tablo ortaya koydu.

Cuma akşamları yüzde 6'ya yükselen Hercai, Pazar akşamları yüzde 4'e düştü. AB grubunda zaten zayıf olan dizi, toplamda güç kaybettiği için son tehlike ortaya çıktı. Dizinin kaderi de çok merak edildi.

Reytingler konu üzerinde sorun olurken, alınan bir karar dikkat çekti. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın sahne arkası bilgilerine göre 2 oyuncu diziden ayrılacak.

Bu ayrılık kararları izleyiciyi oldukça şaşırtacak. Şimdiye kadar 60 bölüm yayınlanan dizide azad karakterine hayat veren Ahmet Tansu Taşanlar ile Gönül karakterini canlandıran Oya Unustası'nın yakında projeden ayrılacağı ortaya çıktı.

Bu vedanın nasıl gerçekleşeceği merak konusu olurken, dizinin reytinglerinin düştüğü bir anda iki önemli karakterin ayrılmaya karar verilmesi dikkat çekici bir gelişme oldu.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments