Menu

Safiye yeniden kabusu yaşayacak! Masumlar Apartmanı’nda son yaklaşıyor!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Salı akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanları dizisi sezonun en çok izlenen ve dikkat çeken yapımlarından biri oldu. Dizinin her bölümü heyecanla izlenirken gelişmeler izleyiciyi ekrana kilitliyor. Safiye'nin bu hafta dışarı çıkma heyecanını heyecanla bekleyen seyirciler hayal kırıklığına uğradı.

22. bölüm fragmanı Safiye'nin kabusundan çıkmak üzereyken Naci'nin hastalığıyla aynı sürece döneceği görülüyor. Safiye nihayet annesinin sesini kapatmayı başardı ve Naci ile çıkmayı kabul etti.

Ancak hasta olan Naci, randevusu için gerekli olduğu gün oteldeki odasına düştü. Yeni bölümde Naci'nin hastaneye kaldırıldığı sahneyi ve Safiye'nin travma geçirdiği sahneleri yeniden izleyeceğiz. Annesinin "uğursuz" sesi kulaklarında yankılanan Safiye, Naci'ye bunun yüzünden olduğu hissine kapılacak.

Başlangıçta Han'ın Naci'ye tepkisine herkes kızgın olsa da, Safiye'nin daha da kötü bir soruna düştükten sonra ne kadar haklı olduğu görülecektir.

Naci iyileşip tekrar Safiye ile karşılaşıp karşılaşmayacağını izleyip göreceğiz ama yeni bölümde izleyicileri oldukça heyecanlı sahneler bekliyor. 16 Şubat akşamı ekrana gelecek olan 22. bölümde bir gelişme daha olacak.

Geceleri çöp toplamaya çıkan ve çocukluk hocasının yerine koyduğu cansız mankeni ile konuşan Han, bu kez Esra tarafından yakalanacak! Durumu nasıl kurtaracağını birlikte izleyecek.

İşte Masumlar Apartmanı dizisinin 22. bölüm fragmanı:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments