Menu

Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki o çok sarsıcı sahne ile ilgili ilk kez konuştu!


Televizyongazetesi.com/Detay – Perşembe akşamları ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranların en sevilen dizilerindendir. Bir Zamanlar Çukurova dönem dizisinin yeni sezonu heyecan verici gelişmelere de tanık oluyor. Hünkar ve Yılmaz karakterlerinin diziden ayrılmasının ardından diziye yeni karakterler eklenir. Hande Soral gelecek son isimlerden biriydi.

Furkan Palalı'nın hayata geçirdiği Fikret ve Soral'ın canlandırdığı Ümit'in yeni planları, Yaman ailesi ve Fekeli'yi yakından ilgilendiren gelişmelere sahne olacak. Serideki yeni olaylar yine sürükleyici hikayelerle ekrana kilitlendi.

Ancak diziyi başından beri izleyenlerin hala unutamayacağı bir sahne var! Gülten'e Ercüment'in tecavüz ettiği sahne, Gülten'i canlandıran Selin Genç için olduğu kadar seyirci için de zor bir sahne oldu.

32. bölümde bu sahnede Ercüment derenin yanından Gülten'e saldırdı ve tesadüfen geçen Yılmaz olayı görerek müdahale etti. Ancak silahını tutan Ercüment, Yılmaz'ı vurdu.

Yaşanan olayın ardından şiddetli depresyona giren Gülten, en büyük yardımcısı Hünkar oldu. Dizide Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, ilk kez o sahne hakkındaki duygularını paylaştı.

İlk dizi deneyimini Bir Zamanlar Çukurova ile yaşamış olan Selin Genç, o sahne çekilmeden önce psikolojik olarak onun için daha zor olduğunu anlattı. Tecavüze uğrayanların yaşadıklarını hissetmeye çalışmanın kendisi için çok zor olduğunu belirten oyuncu, tv100 kameralarına verdiği röportajda şunları söyledi:

“Çok ağır performans sahneleri çektim. Umarım ben yapmışımdır. Özellikle tecavüz sahnesi benim için çok zor olmuştu. Çünkü deneyimlemedim, ama bunu yaşayan insanlarla konuşma, acılarını paylaşma, nasıl bir şey olduğunu keşfetme süreci benim için acı vericiydi. Gösteriden önce benim için psikolojik olarak sıkıntılıydı. "

Dizideki o çok şok edici sahneyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments