Menu

Seni Çok Bekledim dizisinde başrollerden rol çalan 2 genç var!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Seni Bekledim dizisinin ilk 4 bölümü Star TV ekranında yayınlandı. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı dizinin her yeni bölümü yayınlanırken izleyicinin ilgisinin arttığı görülüyor. Hikayenin ekranı çevrelemeye başladığına şahit oluyoruz.

Sosyal medyada Çok Bekledim ile ilgili olumlu yorumlar ve beklentiler var. Dizinin reytinglerinde de daha iyi bir noktaya ulaşmak isteniyor. Çünkü düşük puanlar son kaygıyı getiriyor. Çok Beklemek, dikkati başka bir noktaya çekiyor.

Dizide Erol karakterine hayat veren İlhan Şen ve Selahattin olarak izlediğimiz Caner Şahin performanslarıyla büyük beğeni topladı. Neredeyse başrollerden rolü çalan ikili, her bölümde izleyiciden daha fazla ilgi görüyor. Bir dizi hayran, “Benim için başroller kesinlikle İlhan Şen ve Caner Şahin. Çok iyi oynuyorlar ”diye yorum yaptı. Birçok kişi de bu fikri destekledi.

2018 yılında Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Şehzade Alaaddin karakteri ile oyunculuğa adım atan İlhan Şen, daha sonra Mete karakteri ile Şahin Tepesi ile dikkatleri üzerine çekerek Haydutlar Dünyada Hükümdar Yok dizisinde Ferman Façalı olarak güçlü bir izlenim bıraktı. . Oyuncu geçen yıl Ramo'daki çok ilginç Neco karakteri ile yeteneğini kanıtladı.

Caner Şahin ise; Kariyerine 2016 yılında Babam ve Ailesi adlı dizi ile başladı. Cezaevi dizisinin ardından Salih, Nefes Nefese ile dikkatleri üzerine çekti. Kuzgun dizisinde Kartal karakteri ile kitleler tarafından tanınan oyuncu, Netfilix'te yayınlanan Rise of Empires Ottoman mini dizisinde de Ali karakterinde rol almıştır.

Seni Bekledim dizisinin 4. bölümünde bıçaklanan Kadir'e ne olacak? Yeni bölümün ilk fragmanı yayınlandı ve heyecanlı anların önümüzdeki hafta diziyi kapsayacak gibi görünüyor.

Zahide'nin trajik ölümü her iki aileyi de mahvetti. Erol'u bu işten kurtarmaya çalışan Cemal ve Mihre'nin eylemleri belli … Diğeri yanarsa karısının ölümünün ardından intikam almak isteyen Selahattin'in gerçeği var …

Selo, Erol'u suçlar. Kadir de ipucu arıyor ama işler farklı bir noktaya gidecek. Selo tarafından bıçaklanan Kadir hayatı için mücadele ediyor.

Hem Selo olarak nitelendirilen Selahattin'e hayat veren Caner Şahin, hem de Erol'u canlandıran İlhan Şen çok iyi performanslar göstererek başrollerden şimdiden rol almaya başladı.

İşte 26 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak olan I Waited For You'nun 5. bölüm fragmanı:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir