Menu

Seni Çok Bekledim dizisinde büyük sürpriz, Nil Burak sesiyle büyüleyecek


Star'ın sevilen dizisi Cuma akşamı yayınlanacak Çok Bekledim dizisinin yeni bölümüne çok özel bir isim konuk olacak. Unutulmaz şarkılarıyla milyonların gönlünü kazanan ünlü sanatçı Nil Burak çok özel bir sahne ile ekrana gelecek ve izleyiciye nostalji getirecek.

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun imzasını taşıyan ve başrollerini paylaştığı Skala Yapım ve DNZ Film, Seni Çok Bekledim 5.bölümünde sürpriz bir isim konuk oluyor. Zamansız şarkıları ve güçlü sesiyle milyonların gönlünü kazanan ünlü sanatçı Nil Burak, herkesi ekrana kilitleyecek.

Şarkılarıyla herkesi kendine hayran bırakan ünlü sanatçı, senaryoya göre seslendirdiği "You Too Take Your Head" adlı unutulmaz şarkısıyla nostaljiyi yaşatacak. Yıllar sonra tekrar sette olmanın heyecanını anlatan Nil Burak; “Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu ile sahnenin çekimleri hoşuma gitti. "13 yıl sonra yeniden set ortamında olacağım için heyecanlandım."

GÜÇLÜ OYUNCU PERSONELİ

Şahin Altuğ'un yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu yazıyor. Dizinin dev kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yanı sıra; Rolleri Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar oynamaktadır. .

'Seni Bekledim' her Cuma saat 20: 00'de Star'da …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments