Menu

Seni Çok Bekledim dizisinde hayrete düşeceğiniz bir ilk yaşanıyor!


TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Cuma akşamları Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Seni Çok Bekledim dizisinde çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmelerin merkezindeki isim Türkü Turan'dır. Genç oyuncu önceki bölümde Zahide karakterinde rol almış ve bu karakterin ölümüyle diziden ayrıldığı düşünülmüştür.

Ancak daha birçok şeyin olduğu ortaya çıktı ve Türkü Turan diziden ayrılmadı. Ölümün hemen ardından, belki de Türkiye'de bir ilk, aynı şekilde başka bir karakterle isim yapmak için devam eden Türk Turan'ı kesintiye uğratmayacaktır. Seyirci Zahide'yi çok sevdi ve oyuncunun ayrılması büyük bir üzüntü kaynağı oldu. Ancak görünen o ki oyuncu artık Seni Bekledim dizisinde Meltem karakteri ile ekranlarda yerini alacak gibi görünüyor.

Konuyla ilgili Star TV'de duyuru yapıldı. Duyuruda aşağıdaki bilgiler sunuldu. İlgi ile izlenen "Star'ın draması, sürükleyici hikayesi" Seni Bekliyorum "ile seyirciyi ekran önüne kilitliyor. Dizinin 4. bölümü ile Cuma akşamı yayınlanan güzel oyuncu Türkü Turan 'Zahide' karakterini canlandıran, senaryoda hayatını kaybettiği karakterin ardından 'Meryem' karakteri ile diziye sürpriz bir giriş yaptı.

Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı "Seni Bekledim" dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Cuma akşamı ekrana gelen dizinin bölümünde Türkü Turan tarafından hayata döndürülen "Zahide" kaza sonrası hayatını kaybetti. Yeni imajıyla diziye sürpriz bir giriş yapan Türkü Turan, 'Bahçıvan Hasan' olarak karşımıza çıkıyor. kardeşi & # 39; Meryem & # 39; Senaryoya uygun olarak canlandırdığı 'Zahide'nin ölümünden sonra büyük merak uyandırdı.

"MERYEM YÜKLENİYOR…"

Öte yandan yeni karakteri Meryem'in gelişini sosyal medya hesabından duyuran Türkü Turan, paylaştığı fotoğrafın altına "Meryem yükleniyor" yazarak yeni karakteri hakkında ipucu verdi.

4. bölümden itibaren diziye dahil olan Meryem, Zahide'nin tam tersi bir kişidir. İhmal edilmiş bir yaşam durumuna sahip. Kimseyle konuşmaktan çekinmeyen, hiç kimseye teşekkür etmeyen hafif agresif bir karakter olan "Meryem" izleyiciyi farklı bir maceraya atacak.

GÜÇLÜ OYUNCU PERSONELİ

Şahin Altuğ'un yönettiği dizinin dev kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yanı sıra; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar rolleri oynuyor. .

Star'da her Cuma "Seni Bekliyordum" …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments