Menu

Seni Çok Bekledim dizisinde Selo ve Erol kozlarını paylaşıyor!


Skala Yapım ve DNZ Film, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı I Waited For You'nun 5. bölümü ile 26 Şubat Cuma günü saat 20: 00'de Star'da izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bölümde neler olacağına dair detaylar ortaya çıktı. Tüm gelişmeleri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kadir'in bıçaklanmasından sonra ne olacağı merakla bekleniyordu. Selo tarafından bıçaklanan Kadir, hayatta kalma mücadelesini kazanır. Ancak Selo, Erol'dan intikam alma niyetinden vazgeçmedi. Erol ise kasıtsız sebep olduğu ölümden sonra yok edilen canların suçlu vicdanına tahammül edemez. Ayliz babasının kim olduğunu öğrenmeye çalışırken, Kadir nihayet bir ipucuna ulaşır.

Selo beklenmedik bir şekilde karşısına çıkınca Meryem, Zahide'ye benzerliğiyle onu şaşırtır. Cemal'e gönderilen bir video, işlediği cinayeti bilen tek kişinin kendisi olmadığı gerçeğini gözler önüne seriyor. Cam evde karşı karşıya gelen Selo ve Erol, sonunda kozlarını paylaşacaklar.

Zahide karakterini canlandıran Türkü Turan'ın bu bölümde Meryem karakteri ile tekrar dizide yer alacağını hatırlatalım.

Ünlü oyuncunun hayranları da bu gelişmeden çok memnunlar ve dizideki oyuncunun hikayesinin kısa olmamasını istiyor.

Şahin Altuğ'un yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu yazıyor. Dizinin dev kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yanı sıra; Rolleri Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar oynamaktadır. .

Seni çok bekledim; Kadir (Özcan Deniz) ve Ayliz'in (İrem Helvacıoğlu) tutkulu aşkını beyaz perdeye taşıyor …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments