Menu

Son Yaz dizisinde Ali Atay öfkeden parladıkça izleyici daha çok bağlanıyor!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Cuma akşamları seyirci ile buluşacak olan Geçen Yaz dizisinin 8 bölümü Fox Tv ekranında yayınlandı. İyi başlayan, iyi devam eden ve hikaye kurgusu ile takdiri hak eden Geçen Yaz'da oyunculuk performansları için ayrı bir parantez açmak gerekiyor.

Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın iyi bir drama çifti olduğu Son Yaz'da Ali Atay ve Funda Eryiğit için aynı şeyi söylemek yanlış olmaz. Hem Akgün-Yağmur hem de Selim-Canan çiftleri seyirciler tarafından kabul edildi … Alperen Duymaz'ın oyunculuk performansı hakkında çok şey söylendi. Başından beri Akgün'e çok yakıştığı ve karakteri izleyiciye hissettirecek kadar iyi canlandırdığı söyleniyor.

Ancak Ali Atay'ın Savcı Selim'in karakteri o kadar ileri sürülmedi. Atay, dizide izleyiciyi çok etkileyen bir performansa imza atıyor. Özellikle savcı Selim aniden parladığında ve öfkesini kontrol edemediğinde, Ali Atay o anı yaşıyor ve seyirciyi yaşatıyormuş gibi hissediyor. 26 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak olan 9. bölümde benzer sahneleri izleyeceksiniz.

Geçen Yaz dizisinin 9. yeni bölümünün ilk fragmanı paylaşıldı. İzleyicileri çok etkileyen anlar var. Selim'in "Senin hayatından geçeceğim" ve "Sen artık benim kişisel ilişkimsin" sözleri büyük ilgi gördü. İzleyiciler ayrıca sosyal medyada bu iki kelimeyi vurgulayan yorumlar paylaştı.

Dizinin hikayesi de oldukça ilginç. Yeni bölümü dört gözle bekleyen hayranlar, Akgün'ün pişmanlık ve çaresizliğini bundan dolayı okuyabilir. Selim ise aslında Akgün'e inanmak ve güvenmek ister ve kendini içine kaptırır. Ancak bazı gerçeklerin ortaya çıkması, ilerleyen bölümlerde bu iki karakterin gidişatını daha net ortaya koyacaktır.

Geçtiğimiz yazın 9. bölüm 1. fragmanında Akgün, “Bu çocuğun bir gün neler yaşadığını merak ediyorsanız, o mektubu açıkça okuyun. Hakkınızı helal edin ”diyor. Bu sözler seyirciyi çok etkiledi.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments