Menu

Son Yaz dizisinin akıbeti belli oldu! Final iddiaları karşısında son durum ortaya çıktı!


Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV'de ekrana gelen Geçen Yaz dizisi aslında yeni sezonda hikayesiyle pek çok dizinin önüne geçecek bir yapım. Oyunculuk ve oyunculuk da övgüyle karşılanıyor. Dizinin takipçileri oldukça memnun ancak Cuma akşamları güçlü yapımların olması diziyi beklenen reytingleri almaya zorluyor.

Geçen Yaz dizisinin 9. bölümü geçen Cuma yayınlandı. Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı dizinin her bölümü ekrana farklı bir heyecan getiriyor.

Reytingleri ortadaki bir çizgide ilerliyor. Artık şovun izleyici kitlesine de sahip. Kırmızı Oda, Ramo, Seni Bekledim, Payitaht İstanbul gibi dizilerle kıyasıya bir mücadele veriyor.

Bir süredir dizi ile ilgili endişeler devam ediyor. Fox TV'nin Savaşçı dizisi hazırlıkları devam ederken, kanalın boş gün kalmayacağı, en düşük reytingli yapımın gideceği ve Savaşçının geleceği konusunda bazı iddialar ortaya atılıyor.

Ancak görünen o ki kanalın diziyi terk etme niyeti yok! O3 Media tarafından imzalanan Geçen Yaz dizisi ile ilgili tartışma ve iddiaların ardından gazeteci Birsen Altuntaş'ın tv100'deki sahne arkası bilgileri son söylentileri geçersiz kılıyor.

Buna göre Fox TV'nin dizi ile ilgili herhangi bir son endişesi bulunmuyor. Yayın devam edecek. Yurtdışında satılmaya başlayan dizinin reytingleri aynı aralıkta olduğu ve düşmediği sürece 22. bölüme kadar ekranlarda kalacak. Planlanana göre 22. bölümde final yapacak …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments