Menu

Sürprizlere hazır olun! Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisinden gidişine son noktayı koydu!


Televizyongazetesi.com/Detay – Birkaç gündür Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma dizisinden ayrıldığı iddiaları yayılıyor. Konuyla ilgili pek çok yorum yapılıyor ve farklı söylemler yapılıyor. Ancak kesin olan bir şey var ki Nesrin Cavadzade yani Şahika artık dizide değil!

Olaylar, Cavadzade’nin setteki tartışmanın ardından canlandırdığı karakter için cenaze sahnesinin yazılmasının ardından patlak verdi. Gazeteci Birsen Altuntaş, setle ilgili iddiaları Twitter hesabından yazdı.

Buna göre dizinin yönetmeni Murat Öztürk’ün yerine kısa bir süre için 2 yıl Yasak Elma’nın yönetmenliğini yapan Neslihan Yeşilyurt geçti. O gün seti olmayan Eda Ece, çok sevdiği Neslihan Yeşilyurt’u görmek için sete geldi ve aynı zamanda arkadaşlığını da sürdürdü.

Yeşilyurt, yerini asistanına bırakarak Eda Ece ile sohbet etmeye başladı. Bu sırada vurulan Nesrin Cavadzade’nin seti uzatıldı, soğuk ve yorgun oyuncu sinirlenerek setten ayrıldı. Sahne arkası bilgilerine göre Cavadzade telefonunu kapattı ve menajeri bile ona ulaşamadı.

Konu dizinin yapımcısı Fatih Aksoy’a gitti. Aksoy, Cavadzade’ye telefonla da ulaşamadı. Final sahnesi çekilemeyince olaylar daha da büyüdü. Bunun üzerine oyuncunun önemli bir sebep olmadan setten ayrıldığı ve seriden ayrıldığı kararlaştırıldı. Cenaze sahnesi yazıldı ve Şahika karakteri sona erdi.

Nesrin Cavadzade konu hakkında hiç konuşmadı. “Her şey harika olacak”, yalnızca hayranların diziden ayrıldıkları için üzüntülerini dile getiren mesajlarına yanıt olarak. İlginize teşekkür ederim diye kısa mesajlar aldım.

Cavadzade nihayet şu gönderiyi yaptı. Tartışmayan oyuncu, “Geleceğe bakalım” diyerek önümüzdeki günlerde başka sürprizler yaşayacaklarını belirterek konuyu kapattı.

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments