Takma Tırnak Modelleri 2021

Takma tırnak modelleri
Temmuz 1 2021
: 1111

Takma tırnak veya moda tırnak olarak da adlandırılan takma tırnaklar, farklı bir tırnak stili oluşturmak için doğal tırnakların üzerine yerleştirilen takma uzantılardır. Kadınlar ve erkekler tarafından giyilebilir ve tıpkı kendi doğal tırnağınız gibi görünebilirler. Diğer birçok manikürün aksine, takma tırnak modelleri yalnızca ara sıra bakıma ihtiyacı vardır; Haftada en az bir kez gözetim altında tutulmaları önerilir, ancak bir aydan fazla sürebilirler. Bu bakım programı, genellikle yoğun yaşamı olanlar için daha uzundur, çünkü tırnak kesme ve profesyonel temizlik, tırnaklarınızın harika görünmesini sağlamak için yeterince sık olmayabilir.

Takma Tırnak Modelleri

Takma tırnak modelleri için birçok farklı tasarım vardır. Yıldızlar ve harflerden harflere ve sayılara kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tasarım var. Bu tırnak tasarımları, kişisel tarzınıza uyacak şekilde çeşitli farklı tonlarda olabilir. Tırnakların maliyeti, seçtiğiniz tasarıma ve ten renginize ve renginize uygun olup olmadığına bağlı olacaktır. Oje tasarımı seçerken oje renginiz de göz önünde bulundurulmalıdır.

Takma Tırnak

 

Takma tırnak çeşitleri

Tırnak çeşitlerini seçerken akılda tutulması gereken bazı hususlar vardır. Birincisi, kaplamanın yapıldığı malzeme türü, yani akrilik, altın, gümüş veya paslanmaz çelik mi? Her malzemenin avantajları ve dezavantajları vardır. En iyi seçim, bunları profesyonel olarak mı uygulayacağınıza yoksa bir mağazadan mı satın alacağınıza bağlı olacaktır. Bazı malzemeler ellerinizin fazla cilalı görünmesine neden olabilecek parlak bir görünüm verirken, diğerleri çok uzun süre bırakılırsa donuk gri bir görünüm oluşturabilir. Akrilik veya altın, tırnaklarda kaplama diğer malzemelerde olduğu gibi ovulmaz, ancak birçok kişi orijinal malzemenin verdiği hissi tercih eder.

Takma tırnak çeşitleri

Ardından, ne tür bir tırnak deseniniz olduğunu düşünmeniz gerekecek. Tırnaklarınız çok aşınmış veya hasarlıysa, tırnaklarınızın geri kalanına uygun bir tırnak yatağı seçmek isteyeceksiniz. Ancak herhangi bir hasarınız yoksa ve tırnaklarınızın harika görünmesini istiyorsanız, akrilik veya takma tırnak satın alabilirsiniz. Çoğu tırnak yatağının doğal tırnaklara çok benzediğini bilmek sizi mutlu edecektir. Ayrıca Şal Modelleri konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Tırnak Türü

En yaygın takma tırnak türlerinden birine “nikel” veya “sprey” denir. Tırnak fırçasının ucunu akrilik bir sıvıya batırıp parmak uçlarına sürülerek uygulanır. Pek çok insan, bu hizmet için bir tırnak salonunu ziyaret etmeleri gerektiğini düşündükleri için profesyonel olarak akrilik tırnak yaptırmayı göze alabileceklerini düşünmezler. Bir manikür salonunu ziyaret etmekten daha pahalı olsa da, kesinlikle daha az zaman alır.

Takma tırnak

Yine de tırnaklarla evde iyi sonuçlar alabilirsiniz. Yerel eczanenizde veya hatta çevrimiçi olarak birçok farklı akrilik tırnak seti bulunmaktadır. Kullanımı çok kolaydır ve sadece birkaç saat içinde muhteşem tırnaklar oluşturabilirsiniz. tırnaklarınızı bir manikür salonuna götürmeye karar verirseniz, iyi hazırlandığınızdan ve bunları nasıl düzgün bir şekilde koruyacağınızı anladığınızdan emin olun. Tırnak salonu teknisyenine yapay tırnaklarınızı nasıl koruyacağınızla ilgili herhangi bir soru sormanın uygun olduğunu unutmayın. Web konusunda merakınız varsa wordpress eklenti nasıl yapılır makalemize bakabilirsiniz.

Doğal Tırnaklar

Doğal tırnaklarınızın dikkatsizce gitmesine gerek yok; ne kadar güzel ya da zarif olurlarsa olsunlar. Doğal tırnaklarınıza özen gösterdiğiniz gibi onlara da kolayca bakabilirsiniz. takma tırnaklarınızı kesilmiş ve temiz tutmalısınız. Listerine veya vazelin gibi oje çıkarıcıları düzenli olarak kullanmak, doğal tırnaklarınızın harika görünmesini ve sağlıklı kalmasını sağlayabilir.

Takma tırnak modelleri

2021 takma tırnak modelleri İşte bazı diğer faydalı ipuçları: Yapıştırıcıyı takma tırnaklarınıza uygularken sorun yaşıyorsanız: önce onları ılık suya batırın. Kuru hissederlerse, yapıştırıcıyı sadece üst veya kütikül üzerine uygulayın. Yapıştırıcıya zarar vereceğinden ve soyulmalarına neden olacağından tırnak yatağını atlamamaya çalışın. Yapıştırıcı kuruduktan sonra yapay tırnaklarınızı iyice temizlemeyi unutmamak da önemlidir. takma tırnaklarınızdan parıltıyı çıkarmak istiyorsanız, oje çıkarıcı veya tırnak fırçası kullanarak bunları uygulamadan önce iyice temizleyin.

Best Kadın

Blogger