Menu

TRT1’in Teşkilat dizisinin ismi değişti! İşte Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’ın oynadığı dizinin yeni adı…


TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT'nin yeni ve iddialı dizilerinden Teşkilat'ın hazırlıkları uzun zaman önce başladı. Dizi ile ilgili yeni haberler geldikçe izleyicinin merakı da artıyor. Bir süre önce dizinin isimleri ortaya çıktı. Dizi, The Order olarak kodlandı. Ancak ismin başkasına ait olması nedeniyle ismin değiştiği de gündemdeydi.

Bir süre önce çekimlere başlayan ve başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal'ın paylaştığı diziden yeni bir haber geldi. Çalışmalarına hızla devam eden ve yayınlanacak günleri sayan dizinin isminin değiştiği öğrenildi.

Ankara'da çekilen dizinin stoklanacağı ve birkaç bölümünün önceden çekildiği biliniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, The Organization kod adlı dizinin yeni ismini twitter sayfasında duyurdu.

Buna göre dizinin yeni adı Ankara oldu … Bu arada dizide rastlantısal durumlarda dikkat çekiyor. Bir süre önce Star TV'de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte oynayan Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul, yeni dizide yine bir arada.

Bir diğer tesadüf ise Deniz Baysal'ın Savcı Derya rolünü oynadığı Söz'de Yarbay Erdem rolünü oynayan Nihat Altınkaya'nın da aynı dizide yer almasıydı.

Mart ayında vizyona girmesi beklenen dizide Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık da yer alıyor.

Deniz Baysal'ın yeni diziyle ilgili Milliyet gazetesine verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

"TRT 1'de yayınlanacak TV dizisi için çekimlerimiz Ankara'da devam ediyor. Türkiye'nin başarılarından, kararlılığından ve zekasından bir diğer önemli gizli operasyonda, yeryüzüne dokunmadan gizemli bir karakteri canlandırıyorum. damarlanmayı seven ve sonuna kadar giden kadın. "

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments