Menu

Tuba Büyüküstün’den 6 yıl sonra Engin Akyürek mesajı ve parmağındaki ince detay!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hayranları bugünlerde çok mutlu. Çünkü oyuncu 6 yıl önce birlikte oynadığı Engin Akyürek ile hem bir dizi projeye başladı hem de yeniden ortak oldu. Uzun süredir oyuncudan bir dizi bekleyenler de bu gelişmelerden oldukça memnun.

Kara Para Aşkının üzerinden 6 yıl geçti. Hafta sonu Bodrum'a giden ve ilk sahnede rol alan oyuncu, dün akşam kısa bir bölüm ile diziye girdi. Büyükelçinin Kızı dizisi aslında bir hikaye olarak sona erdi, şimdi yeni bir hikaye ve bambaşka bir dönem başlıyor. Bunun mimarı Tuba Büyüküstün olacak.

Ünlü oyuncu, setteki ilk günlerini sosyal medya paylaşımında değerlendirdi. Oyuncu, “Dün ilk çekim günümüzdü, 6 yıl oldu. Dün saydık, 6 yıl oldu. 6 yıl sonra yüzleşmek çok ilginçti. Ama zaman geçmemiş gibi görünüyordu ”dedi.

Hayranlarından gelen soruları yanıtlayan oyuncunun mutlu hali de gözden kaçmadı. Dikkat çeken bir diğer detay ise oyuncunun parmağındaki alyans oldu. Bu anları aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Tuba Büyüküstün, 6 yıl aradan sonra Engin Akyürek ile tekrar karşılaşmalarının da ilginç olduğunu belirtiyor. Dizide yayınlanan Tuba Büyüküstünlü'nün ilk görüntüleri de büyük ilgi gördü. Ünlü oyuncu sosyal medyada uzun süre gündemde kaldı ve binlerce mesaj paylaşıldı.

Bazı TV hayranları, “Yeni bir dizi çekilseydi daha mantıklı olurdu. Nare, kızı ve Efe'yi bırakıp yurt dışına gitti. Gediz öldü, Sancar yeni aşkıyla evinde karşılaşır. Gerçekten berbat ettin ”ve birçok kişi bunu destekledi.

Ancak durumdan memnun olan ve Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in tekrar buluşmasıyla dizinin çok daha iyi olacağını düşünenler de vardı.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir