Ucuz Cartier Bilezik Almak İçin İpuçları

Ucuz Cartier Bilezik
Haziran 20 2021
: 1084

Ucuz Cartier Bilezik Almak İçin konun en başından sizlere anlatıyorum hazır olun kızlar. Aldo Cipullo’nun Aşk Bileziği, 1969 yılında Aldo Cipullo tarafından Cartier SA için tasarlanan ikonik bir mücevher parçasıdır. Bu bileziğin ilk modelleri gümüş kaplama halkalardan yapılmıştır, daha sonraki tasarımlar ise som beyaz altından veya platinden yapılmıştır. Bu ucuz Cartier bilezik modellerinin fiyatları, malzeme kalitesine bağlı olarak 1956 dolardan az ile 56.000 doların üzerine kadar değişmektedir. Satın aldıktan sonra bileziğinizi tamir ettirmeniz de mümkündür.

Cartier Bilezik Ölçüleri

cartier bileklik

Ucuz Cartier bilekliğinizi almak için doğru ölçüleri nasıl alacağınızı bilmeniz gerekir. Bunu yapmak için bir bilezik ölçeğine, bir saate veya saate, bir cetvele, bir mezuraya ve bir su terazisine ihtiyacınız olacak. Bileğinizi veya kolunuzun uzunluğunu alarak başlayın. Ölçüyü santimetre, inç ve fit cinsinden yazın.

Bileziğinizin halkaları varsa, her zaman taşların arkasına bakın. Arka tarafta küçük lekeler görüyorsanız, bunlar düzgün ayarlanmamış sahte parçalardır. Taşlar gevşek ayarlanmışsa, plastik veya diğer ucuz malzemelerden yapılmış olabilirler. Arkada küçük talaşlar görürseniz, bu kötü işçiliğin bir göstergesi olabilir.

Taş kenarlarında çizikler fark ederseniz, bunlar mücevher ilk yapıldığında mevcut olmalıdır. Mücevher üzerindeki çizikleri onarmak için iki yaygın yöntem vardır. Ya sizden çok para isteyecek bir kuyumcuya gidebilir ya da sorunu kendi başınıza çözmek için bir yazılım programı kullanabilirsiniz. Mücevher tamiri için yazılım programları pek çok sitede hazır bulunmaktadır. Ancak, profesyonel bir kuyumcuysanız ve özel yazılımlara para harcamak istemiyorsanız, sorunu çözmek için aşağıdaki ipuçlarını izleyin.

 

Bileziğinizi mümkün olduğunca elinize yakın tutmaya çalışın. Bileziği tamamen kaplayacak kadar malzemeniz yoksa, bileziğin tokanın altındaki boşluğun yaklaşık yarısı ile elinize oturmasına izin vermelisiniz. Toka ile bileklik parçasının ucu arasında boşluk kalmamasına dikkat etmek en iyisidir. Ne kadar iyi oturduğuna dair herhangi bir şüpheniz varsa, o zaman mücevherleri satın almamalısınız.

Çakma Cartier Bilezik

Seri numarası kopmuş ucuz Cartier bilezikleri takmamalısınız. Bu bilezikler, bileziğin tokasını tel yerine metalin içine iterek çalışan “seramik push-fit toka” adı verilen özel bir mekanizma kullanır. Sorun genellikle bileklik uzun yıllar aynı ele takıldığında veya kişinin çok tembel olması durumunda ortaya çıkar. Herhangi bir parça satın almadan önce seri numarasını kontrol etmelisiniz. Eski seri numaralı parçalar için yedek parça bulmak çok zor. Bu nedenle, bilezik gelmezse yenisiyle değiştirmelisiniz.

Ucuz Cartier Bilezik

Alerji olmamak için ne yapmalıyız ?

Eski veya hasarlı, seri numarası bitimini kaybetmiş ucuz Cartier bilezikleri takmayın. Bileziğinizi en az bir yıl takmadan önce temizlemelisiniz. Kararmayı gidermek için mineral yağ sürmeli ve daha sonra özel kıllı bir fırça kullanarak bileziği cilalamalısınız. Bilezikler, kolay seyahat için tasarlanmadıkları için uygun şekilde saklanmalıdır. Bileziğinizi naylon bir kese içinde veya naylon büzme ipli bir çanta içinde saklayabilirsiniz. Satın almak için trendyola bakabilirsiniz. yada diğer konumuz olan Beymen çantasına bakabilirsiniz

Ucuz Cartier Bilezik Fiyatları

Orijinal Cartier bileziğiniz için doğru fiyatı aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, parçanın orijinalliği ile ilgili bilgileri kullanabilirsiniz. Birçok site, bu ünlü mücevher parçalarının bilgilerini web sitelerinde gösterir, böylece kökenlerini ve kalitelerini belirleyebilirsiniz. Bir özgünlükten de yardım alabilirsiniz. Cartier parçanızı korumanın ve orijinalliğini korumanın birçok yolu vardır.

Best Kadın

Blogger