Menu

Uyanış Büyük Selçuklu reytinglerde zirvede, Yasak Elma düştü, Çukur iyi durumda, Maraşlı hak ettiğini alamadı!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Pazartesi akşamları reyting yarışında önemli gelişmeler yaşanıyor … Öncelikle Star Tv ekranındaki Sefirin'in Kızı dizisi üçlü reytinglerle düşüş trendinden çıkamadığını gösterdi. . Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün'ün karşılaşması da reyting getirmedi.

Pazartesi akşamlarının birincisi Büyük Selçuklu Uyanış dizisi ile TRT1 var. Oldukça iyi reytingler alan seri, toplamda 9'larda seyahat etmesine rağmen AB ve ABC1 gruplarında 11. oranları elde etmeye devam ediyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi tüm kategorilerde en çok izlenen ikinci dizi unvanını elde etti. Finale doğru yürüyen dizinin heyecanlı bölümleri kemik seyircisini çekmeye devam ediyor. Ayrıca Yasak Elma serisindeki düşüş de bu başarıda etkili oldu.

Geçtiğimiz haftalarda çok iyi reytingler alan ve en çok izlenen ikinci dizi olarak öne çıkan Yasak Elma, bu hafta tüm kategorilerde geriledi. Fox dizisi 100. bölümü ile muazzam bir başarı yakaladı. Dizinin 6-7 arası reytingleri de bu sezon ortalamalarını yansıtıyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi 8. bölümü ile yayındaydı. Burak Deniz ve Alina Boz ikilisi yine çok başarılı bir iş çıkardı. Heyecan verici, etkileyici ve şaşırtıcı bir bölüm geride kaldı. Ancak dizi hak ettiğinden daha düşük puanlar almış gibi görünüyor. 5-6 reyting ile tüm kategorilerde en çok izlenen 5. program olarak öne çıkan dizi, yine de oldukça başarılıydı.

İşte 1 Mart Pazartesi günü reytinglerde en iyi 10 programın listesi:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments