Menu

Victor Han, CORONA X Entertainment’a Karşı Açtığı Davadan Sadece 10 Gün Önce Hayranlarından Bağış İstedi


AboutU‘nun eski lideri ve Victor the Drum Destroyer kanalındaki YouTuber Victor Han, CORONA X Entertainment’a karşı davasından 10 gün önce hayranlardan bağış istiyor.

Videoda Victor Han, duruşmasının 10 gün içinde yapılacağına ve bir avukat tutması için paraya ihtiyacı olduğuna dair bir bildirim aldığını açıkladı. “Dava için para biriktirmeye çalışıyorum. Tüm birikimlerimi anneannemin hastane ücretleri için harcadım. Ancak, duruşmaya 10 gün kaldığını fark ettim. Dava açmam aylar aldı.”

Utancını bir kenara bırakmaya ve hayranlardan bağış istemeye karar verdiğini, böylece mahkemede savaşmayı göze alabileceğini söyledi.

“Bana yardım etme isteklerini dile getiren birçok insan oldu, bu yüzden bu videoyu utanmadan çekiyorum. Önümüzdeki 3 gün içinde alacağım bağışları bir avukat tutmak için kullanmayı planlıyorum. Eğer kaybedersem 6,5 ila 7 yıl boyunca yayınlara, YouTube’a, beste ve şarkı yazarlığına katılmam yasaklanır. Böyle bir video çekmek istemedim. Utanmaz olduğumu biliyorum, ama 1000 won (~ 0,85 $) bile bağışlayabilirsen, bu bana çok yardımcı olacak.”

Bu yüklemeden önce Newsen, CORONA X Entertainment’ın Victor Han’ın haksız nedenlerden dolayı ajanstan kovulduğunu gösteren yanlış bilgiler yaydığını iddia etti.

CORONA X Entertainment, sahne provaları sırasında Victor Han’ın bir kadın personelden makas istediğini ve kendine zarar vermeye çalışırken yaygaraya neden olduğunu ve bu da gruptan ayrılmasına neden olduğunu iddia etti.

Bu iddiayla ilgili olarak Victor Han, “İlk çıkışımdan beri depresyon ve panik bozukluğu yaşadım. Ama kendime zarar vermeye çalışarak kimseyi hiç tehdit etmedim.”

Ajans Victor Han’a hakaret suçlamasıyla suçlandı ve Victor Han’ın TV ve eğlence ile ilgili faaliyetlerde bulunmasını önlemek için bir dilekçe sundu.

victor

Youtube kanalı:

AboutU grubu sahnesi:

 

K-Magazin haber kategorisi, Güney Kore’de magazin içerikli tüm haberlerin bulunduğu ana magazin haber kategorisidir.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments