Menu

Yasak Elma setinde, Eda Ece’den sonra 3 kişinin daha koronaya yakalandığı ortaya çıktı!


Televizyongazetesi.com/Detay – Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma setinde birkaç gündür Corona paniği sürüyor! Dizinin önde gelen isimlerinden Eda Ece'nin iki gün önce koronavirüse yakalandığı ve durumun dün akşam medyanın gündemine geldiği öğrenildi. Eda Ece'nin ağır hastalığı olduğu öğrenilirken setten 3 kişinin virüsü kaptığı ortaya çıktı!

Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız'ı canlandıran Eda Ece, dizideki rolünün yanı sıra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da oldukça konuşulan ve dikkat çeken bir isim. Oyuncunun birkaç gün önce soğuk havaya rağmen ince bir kıyafetle fotoğrafını paylaştığı görüldü.

“Hasta olmak istiyorsanız, ince giyin ve kışın açık hava sahnesi çekin. "Gece gündüz fark etmez" notunu düşürdü ve ardından "Donuyorum, anladım" olarak değiştirdi.

Oyuncunun bu görevinden sonra birçok kişi hasta olup olmadığını sordu. Eda Ece, "İki gün geçecek" diyerek mevsimsel bir duruma işaret etti ama durum daha da ciddileşti!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın sahne arkası bilgilerine göre Eda Ece'nin 4 gün önce yaptığı bu paylaşımın ardından aniden sosyal medya paylaşımlarını kesen oyuncunun koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

Bu arada Eda Ece'nin testinin pozitif çıkmasının ardından tüm setin ve oyuncuların tekrar test edildiği tahmin ediliyor. Setin 3 çalışanının daha koronaya yakalandığı belirtildi.

Önümüzdeki hafta 100. bölümüyle aster olarak adlandırılması beklenen dizideki bu talihsiz gelişme ile senaryonun da revize edildiği ve Eda Ece ile sahnelerin yeniden düzenlendiği öğrenildi.

Son bilgilere göre Berk Oktay'ın canlandırdığı Çağatay karakterinin doğum gününde Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız olmayacak! Nasıl bir hikâye ile bu durum kurtarılacak, izleyecek ve hep birlikte göreceğiz.

Dizi setinde koronaya yakalanan Eda Ece ve diğer çalışanlarımıza bir an önce iyileş diyoruz … Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments