Menu

Yasak Elma’daki o sahnede herkesin içinin yağları eridi ama olay bambaşka!


Televizyongazetesi.com/Detay – Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin 99. bölümünde izleyicinin yağını eriten bir sahne yaşandı. Uzun süredir dizinin takipçilerini çılgına çeviren Mert, Zehra hisselerini oyun oynayarak kendine harcadıktan sonra bardağı taşırdı. Yaptıklarından kâr etmek istemeyen izleyiciler için Hasan Ali'nin 99. bölümde durumu ele geçirmesi herkesi mutlu etti.

Bu arada Gökhan Alkan'ın hayat verdiği Kerim karakterinin gidişatı izleyenleri üzen bir gelişme oldu. Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız ve Kerim'in sevgili olmasını bekleyen seyirci, Mert'in oyunuyla coşkusu mahsullerinde kalınca iyice kızdı!

Kerim, tüm suçlarını Kerim'e fırlatıp tuzak kurup onu yakalayan Mert yüzünden hapse atıldı. Daha sonra Zehra ile evlendi ve bir şekilde şirketteki hisseleri devraldı.

Zehra nihayet ondan boşanmak isteyen Mert'in ne yaptığını anladı ve yardım istemek için Hasan Ali Kuyucu'nun yanına gitti. Hasan Ali, Zehra'yı bu durumdan kurtarmak için harekete geçti ancak izleyicinin daha önce fark ettiği bir durum yine Zehra'ya iş açacak!

Hasan Ali, hisselerin kendisine devredilmesinin daha iyi olacağını bir an için söylemeye çalıştı. Ancak sözlerini hemen düzeltti ve yardım edeceğini söyleyerek Mert'e vermenin hata olduğunu söyledi.

Zehra'yı da koruması altına alacağını söyleyen Hasan Ali'nin yeni planı, izleyicilere Zehra'nın bu kez Hasan Ali tarafından "yağmurdan kaçarken doluda tutulacak" fikrini verdi.

Durumun nereye gideceğini göreceğiz ama Hasan Ali Mert'i tehdit ederek hisseleri almayı başardı. Seyirci ise hem Zehra'nın hem de Kerim'in intikamını alırken bu sahneye özel bir ilgi gösterdi.

İşte Zehra'nın Hasan Ali'den yardım istediği ve Mert'in tehdit altındaki paylaşımları devraldığı dizide sahne:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments