Menu

Yemin’de Özge Yağız’dan sonra Emanet dizisinde Seher ile parlayan bir yıldız adayı var; Sıla Türkoğlu!


TelevisionGazetesi.com / Detay -Son dönemin en öne çıkan dizisi Emanet, hafta içi akşamları Kanal 7 ekranında seyirci ile buluşuyor. Dizide genç oyuncu Sıla Türkoğlu Seher karakterine hayat veriyor. Tiyatro çalışmalarında yer alan ve Ağlayan Anne dizisi ile setlerde yer alan oyuncu, liseden mezun olur olmaz 3 yıllık kariyerinde önemli bir noktaya ulaştı.

Dizide Suna olarak rol alan ve büyük beğeni toplayan Sıla Türkoğlu, şimdi de Emanet dizisinde Seher karakteri ile başrol oynuyor. Dizinin reytinglerinin her hafta yükselme eğiliminde ve bazı ana akım kanallardaki dizilerden bile genel olarak iyi sonuçlar almasında Sıla Türkoğlu'nun da büyük etkisi var.

Oath dizisindeki Özge Yağız gibi Sıla Türkoğlu da Emanet dizisinde hayran kitlesini artırıyor. Özge Yağız, Yemin de Reyhan olarak öne çıktı ve son olarak Star TV'nin Sol Yanım dizisinde yer aldı.

Emir'in kardeşi Suna Yemin dizisinde o kadar göze çarpmasa da Sıla Türkoğlu Güven dizisi ile bunu başardı. Özge Yağız gibi ilerleyen dönemlerde anaakım kanallarda yayınlanacak dizide duyacağınız bir performans ortaya koyuyor.

Güvene duyulan hayranlık artarken Sıla Türkoğlu'nun yükselişi hızlanıyor … Instagram'da geniş bir izleyici kitlesine hitap etmeye başlayan oyuncu, yeni yıldız adayı olarak görülmeye başlandı. Özge Yağız'ın Instagram paylaşımlarına verdiği desteği zaman zaman güzel iltifatlarla görebilirsiniz.

Hayranlarının genç oyuncu için yazdığı şu mesajlar da dikkat çekiyor:

"Küçük şeylerde bile bu kadar içten gülmek kalbinizin güzelliği … Ve ben de bu fotoğrafta Sıla'yı gördüm."

Doğal güzellik, maşallah. Gülmek sana çok yakışıyor güzelim. "

"Gülüşünüze kaç tane papatya sığdırırsınız?"

Günlük dizi olması nedeniyle yoğun bir çekim programına sahip olan Emanet dizisinde yıldızını parlatan Sıla Türkoğlu, sosyal medya paylaşımlarında gençliğin enerjisini yansıtıyor.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments